fbpx

Crveno-beli su na svom terenu remizirali sa švajcarskim Jang Bojsima (1:1) i tako zbog jednog gola više u gostima prošli u grupnu fazu najprestižnijeg evropskog fudbalskog takmičenja.

Beograd je lepši kada se u njega doseli Liga šampiona.

A fudbaleri Crvene zvezde u srpsku prestonicu donose je drugu godinu zaredom.

Posle pobedničkog remija sa Salzburgom od prošle godine, dogodio se još jedan pobednički remi.

Zvezda je povela protiv Jang Bojsa golom Vukanovića, Ben je autogolom poravnao rezultat u 80. minutu i navijačima crveno-belih doneo 15 minuta ogromne tenzije, ali je sinoć u Beogradu sve bilo na strani ekipe Vladana Milojevića.

Čoveka čiji je stručni štab posle mnogo godina suše, Zvezdašima doneo grupnu fazu u Evropi tri godine zaredom.

U četvrtak je žreb za grupnu fazu LŠ, a navijači ponovo kalkulišu ko bi mogao da bude rival crveno-belima. Protiv koje ekipe bi pobeda bila novo ostvarenje sna.

Zapravo je ključno to što su igrači i stručni štab Crvene zvezde svima koji vole taj klub pružili priliku da sanjaju.